Tıbbi Histoloji ve Embriyoloji Uzman Hekimleri Derneği’ne Üyelik Başvuru Süreci

Tıbbi Histoloji ve Embriyoloji Uzman Hekimleri Derneği’ne üye kabulü Dernek tüzüğümüzün aşağıdaki maddesine göre yapılmaktadır:

“MADDE 3) Asil üyeler, tıpta uzmanlık tüzüğüne göre Tıp fakültelerinden Histoloji ve Embriyoloji (yada tıbbi histoloji ve embriyoloji yada embriyoloji ve histoloji) uzman hekimi olarak mezun olan yada bu dalda tıpta uzmanlık öğrencisi olan ve derneğin amaç ve ilkelerini benimseyerek bu doğrultuda çalışmayı kabul eden lisansı tıp fakültesi mezunu olan kişiler bu derneğe asil üye olma hakkına sahiptir.

  1. Aşağıdaki Dernek banka hesabına Yeni Üyelik Giriş Ödemesi + Başvuru yapılan yıla ait Yıllık Aidat Ücreti (50 + 30 = 80 TL.) yatırılır. Dekontun açıklama kısmına “Adayın Adı ve Soyadı” ile “HEMUD üyelik başvurusu” ibaresi yazılmalıdır.
  2. Aşağıda bağlantısı verilen başvuru formu doldurulur.
  3. Başvuru formu info@hemud.org adresine e-posta ile yollanır.
  4. Başvuru formunun ıslak imzalı aslı ve ekleri (banka dekontuöğrenim durumu belgesi2 adet fotoğraf) HEMUD Genel Sekreteri’nin aşağıdaki adresine kargo ile gönderilir.
  5. Size başvurunuzun işleme alındığını bildiren bir e-posta ile dönüş yapılacaktır.
  6. Üyelik başvurusuna ait belgelerin asılları ve ödeme Derneğimize ulaşma tarihini izleyen ilk yönetim kurulu toplantısında görüşülecek ve sonuç size e-postayla bildirilecektir.

HEMUD ÜYELİK BAŞVURU FORMU

 


Tıbbi Histoloji ve Embriyoloji Uzman Hekimleri Derneği’ne Yıllık Aidat Ödemesi Süreci

Tıbbi Histoloji ve Embriyoloji Uzman Hekimleri Derneği’ne yıllık aidat ödemesi Dernek tüzüğümüzün aşağıdaki maddesine göre yapılmaktadır:

“MADDE 12) Üye Aidatı: Üyelerden giriş ödentisi ve yıllık aidat alınır. Bu miktarları artırmaya veya eksiltmeye Yönetim Kurulu yetkilidir.

  1. Aşağıdaki Dernek banka hesabına üyelik aidatı (30 TL) yatırılır. Dekontun açıklama kısmına dernek üyesinin “Adı, Soyadı ve Üye Numarası” ile “HEMUD ......... Yılı Aidat Ödemesi” ibaresi yazılmalıdır.
  2. Ödeme dekontu info@hemud.org adresine e-posta ile yollanmalıdır.
  3. Size aidat ödemenizin işleme alındığını bildiren bir e-posta ile dönüş yapılacaktır.

 

Tıbbi Histoloji ve Embriyoloji Uzman Hekimleri Derneği Banka Hesap Numarası:
İş Bankası, Denizli Şubesi;
Şube Kodu: 3201
Hesap Sahibi: Histoloji ve Embriyoloji Derneği 
Hesap No: 111 
IBAN: TR95 111111 11111 1111 111


© 2018 Tüm Hakları Saklıdır
Web Tasarım ve Programlama : Webkent Yazılım